Szukaj:
ZSB

3 ZMr MISTRZEM ZSB w Piłce Nożnej!

Dobiegają końca kolejne już Szkolne Igrzyska Sportowe. W ubiegłym miesiącu zakończyliśmy zmagania wszystkich klas w Piłce Siatkowej, w której zwyciężyła w finale klasa 3 ZMm pokonując 3 ZMr po „tie breaku” 3:2.
W ostatni piątek zakończyliśmy zmagania klas startujących w Piłce Nożnej. Po długich eliminacjach, w których wzięło udział 36. klas w turnieju finałowym spotkały się cztery najlepsze klasy: 4 TB, 3 ZMr, 3 ZMm oraz 3 ZSś. Najlepiej poradziła sobie klasa 3 ZMr pokonując wszystkich rywali i zajęła I miejsce. Tuż za nimi uplasowała się klasa 3 ZMm. III miejsce przypadła tegorocznym maturzystom z 4 TB, którzy w meczu bezpośrednim nieznacznie pokonali klasę 3 ZSś, która ostatecznie zajęła IV miejsce.
Turniej finałowy zorganizowali i sędziowali n-ciele WF: M. Słowiński oraz R. Skalski.

Tegoroczne Szkolne Igrzyska Sportowe zakończą zmagania popularnej „plażówki” – Piłki Siatkowej plażowej. Zgłoszenia do końca Kwietnia u nauczycieli WF. Każda klasa ma prawo do wystawiania jednej pary reprezentującej daną klasę.