Szukaj:
ZSB

WKROCZYLIŚMY W NOWĄ SPORTOWĄ EPOKĘ!!!

Kolejną wydawałoby się nieosiągalną barierę przekroczyli sportowcy z naszej szkoły. To, że w biegach młodzieżowych Milowego Słupa nie mieli sobie równych deklasując konkurencję nikogo już nie dziwi. Wygrał Maciek Serafiński, trzeci był Kamil Szady, czwarty Adrian Moralewski, a w pierwszej dwudziestce na mecie było dziesięciu! Naszych reprezentantów w biegu, w którym rywalizowało ponad 350 uczniów konińskich SPG. Jednak to, czego dokonali dzień później jest już nie lada wyczynem. Wszyscy trzej stanęli na starcie XVIII Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa na dystansie 10 km. W stawce ponad 210 dorosłych biegaczy z całej polski, niejednokrotnie wyczynowców i zwycięzców wielu prestiżowych biegów MACIEJ SERAFIŃSKI stanął na najwyższym stopniu podium (pierwszy koninianin, który wygrał bieg główny w całej historii Biegu Milowego Słupa). KAMIL SZADY i ADRIAN MORALEWSKI zajęli rewelacyjne dziesiąte i dwunaste miejsca.