Szukaj:
ZSB


Naszą szkołę będzie reprezentował Damian

Znane są wyniki szkolnych eliminacji IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W drugim etapie największego w Polsce turnieju wiedzy logistycznej znalazło się 712 uczniów z 216 szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę będzie reprezentował uczeń Damian Wiśniewski z klasy 3 TL. Na najlepszych czekają miejsca w finale, który odbędzie się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.
W październikowym, pierwszym etapie olimpiady w ZSB i KZ w Koninie wzięło udział łącznie 28 uczniów z klasy 4TL – 14 osób, 3TL – 9 osób i 2 TL – 5 osób . W zawodach drugiego stopnia weźmie udział jeden olimpijczyk, który najlepiej rozwiązał 25 pytań testowych.
Przed nim intensywne przygotowania do grudniowego etapu okręgowego, który zostanie przeprowadzony w kilkunastu szkołach na terenie całej Polski. Stawką drugiego etapu jest miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – a oznacza to m.in. zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego.
Etap okręgowy odbędzie się 2 grudnia 2016r. Uczniowie, którzy najlepiej poradzą sobie z zestawem 25 pytań wielokrotnego wyboru, zakwalifikują się do finału, który odbędzie się tradycyjnie w Poznaniu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki, 3 marca 2017r. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 31 marca 2017r.
Już dzisiaj trzymamy kciuki za naszego olimpijczyka. smiley
 
Opracowanie: Agata Zioła
Olimpiada Logistyczna - etap szkolny
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo