Szukaj:
ZSB


Przedsiębiorczość górą! Zwycięstwo drużyny ZSBiKZ.

                W dniu 10 listopada w Konińskim Domu Kultury odbył się finał kampanii informacyjno – promocyjnej pt. „Być przedsiębiorcą”. Podczas imprezy nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu z wiedzy o przedsiębiorczości, który odbył się 4 listopada 2016 roku w Hali Rondo.
W rywalizacji udział wzięło osiem szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Konina. Był to bardzo wymagający konkurs, w którym zespoły szkolne musiały wykazać się różnymi talentami, kompetencjami oraz przede wszystkim wspaniałą organizacją i zaangażowaniem.
Drużyna Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego sprostała wszystkim wymaganiom. Wykazała się wieloma umiejętnościami, dużą kreatywnością i pracą zespołową i zajęła I miejsce. Na ostateczny wynik konkursu wpływ miało 5 składowych:
·         Ekonomiczna gra decyzyjna
·         Wyścigi rzędów – zadania komunikacyjne
·         Prezentacja projektu społecznego
·         Relacja foto
·         Wyzwanie dla nauczycieli
Za wiedzę, kreatywność oraz umiejętność komunikacji i współpracy w grupie młodzież otrzymała atrakcyjne nagrody - karnety do kina o wartości 100 zł.
Nagrodą był także udział w koncercie Agnieszki Twardowskiej (laureatki programu The voice of Poland) oraz występie konińskiego zespołu muzyki hip-hop. Historię swojej kariery zawodowej opowiedział niesamowity Yuri Drabent – pochodzący z Konina młody człowiek, który stworzył biznes w branży social mediowej  i osiągnął ogromny sukces na skalę międzynarodową.
GRATULUJEMY!!!
 

Relacja wideo
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo