Szukaj:
ZSB


Być przedsiębiorcą

W dniu 22 listopada w Konińskim Domu Kultury odbył się finał IV edycji kampanii informacyjno – promocyjnej pt. „Być przedsiębiorcą”. Kampania miała na celu przedstawienie atutów bycia przedsiębiorcą oraz promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży.
Podczas warsztatów ekonomicznych „Startup Shaker”, które miały miejsce 08 i 09 listopada 2018 r. uczniowie pod okiem trenerów i nauczycieli stworzyli pomysł na biznes.
Na uroczystej gali zespoły prezentowały swoje projekty biznesowe przed jury składającym się  z konińskich przedsiębiorców.
Drużyna Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego przedstawiła Everything for music.  Z wiedzy o wpływie muzyki na nasze życie i z pasji do niej, stworzyli muzyczną szwalnię, miejsce pozwalające rozwijać talenty muzyczne.
Chwalono wszystkie pomysły, jednak wyróżnić można było tylko trzy. Tym razem poza podium. smiley
Galę finałową uświetnił występ teatru improwizacyjnego Klancyk.
ZSBiKZ reprezentowali: Natalia Kołodziejczak i Anna Urbaniak z klasy II TB, Mateusz Wojdak i Bartosz Rzepczak z klasy II TL, Dariusz Kołodziejczak z ITB, Tymon Dominiak-Talent z I TL oraz nauczyciele Katarzyna Brzozowicz-Mijalska i Monika Sekura.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo