Szukaj:
ZSB

XV OGÓLNOPOLSKI BIEG MILOWEGO SŁUPA

W sobotę 18 maja odbył się XV OGÓLNOPOLSKI BIEG MILOWEGO SŁUPA.

Młodzież z konińskich Szkół Ponadgimnazjalnych rywalizowała na dwóch dystansach: panie miały do pokonania
1500 m., panowie 2000 m.

Pośród naszych dziewcząt najszybciej trasę pokonała Milena Wróbel (2 TH), która zajęła VI miejsce. Pozostałe zawodniczki również osiągnęły dobre wyniki, co pozwoliło zająć dziewczętom III miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W biegu panów kluczową rolę po raz kolejny odegrał Mateusz Szambelan (3 TD), który uplasował się na III miejscu. Dobrze poradzili sobie również Mateusz Karwowski VI oraz Maciej Młodożeniec VII miejsce. Wyniki wszystkich reprezentujących barwy ZSB panów dały im II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W biegu na dystansie 1 mili I miejsce zajął mgr T. Żynda.
W biegu głównym (10 km.) pobiegli uczniowie: M. Szambelan (3TD), M. Serafiński (1TB) oraz nauczyciele WF naszej szkoły: mgr R. Skalski, mgr M. Słowiński oraz mgr R. Wypychowski.