Szukaj:
ZSB

UZALEŻNIENI OD PODIUM!

Niemal nie schodzili z podium reprezentanci naszej szkoły, na odbywających się na stadionie PWSZ w Morzysławiu Mistrzostwach Konina i Rejonu Konińskiego w Lekkiej Atletyce. Aż dwudziestokrotnie w bardzo silnej stawce mogliśmy oklaskiwać naszych lekkoatletów i lekkoatletki stających na różnych stopniach podium, z których aż pięciu uzyskało awans na finały wojewódzkiej LICEALIADY w Poznaniu.
W punktacji drużynowej panowie zajęli I miejsce. Panie uplasowały się tuż za podium, zajmując ostatecznie IV miejsce.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
Na najwyższym stopniu, zdobywając tytuł Mistrza Konina stanęli:

ADRIAN NOWAK 2TGd w biegu na 400 m, bijąc jednocześnie rekord szkoły, JAROSŁAW KRYCH 2 TB (800 m),   KAMIL SZADY  2 TB (1500 m), DAMIAN SYPNIEWSKI 2 TGd w pchnięciu kulą oraz KAMIL SKÓRKA 2 TB, ARTUR OSUCHOWSKI 2 ZMr, MARIUSZ KAZIMIERCZAK 2 TGd, ADRIAN NOWAK w biegu sztafetowym.  Vice Mistrzami zostali MACIEJ SERAFIŃSKI 2 ZMr  (3000 m), DAMIAN WIŚNIEWSKI 1 TL w pchnięciu kulą, JAKUB GORGOLEWSKI 2 ZMr w rzucie oszczepem.