Szukaj:
ZSB


JESTEŚMY KRÓLAMI „KRÓLOWEJ” SPORTU!

„Królowa sportu” czyli Lekka Atletyka stała się domeną reprezentantów naszej szkoły. Okupywaliśmy podium niemal od początku do końca, na odbywających się w ubiegły wtorek Mistrzostwach Konina i Rejonu Konińskiego w Lekkiej Atletyce. Aż dwadzieścia sześć razy stawaliśmy na różnych stopniach podium i aż ośmiokrotnie uzyskaliśmy awans na finały wojewódzkiej LICEALIADY w Poznaniu.
Na najwyższym stopniu, zdobywając tytuł Mistrza Konina stanęli: MACIEJ CZERNIAK (4 TB) w biegu na 200m, ADRIAN NOWAK (3 TGd) w biegu na 400m, MACIEJ SERAFIŃSKI (3 ZMr) w biegu na 3000m, DAMIAN SYPNIEWSKI (3 TGd) w pchnięciu kulą oraz KACPER KOZŁOWSKI (1 TGd), DAMIAN WIŚNIEWSKI (2 TL), DOMINIK JAŚKIEWICZ (1 TB), ADRIAN NOWAK w biegu sztafetowym. V-ce Mistrzami Konina zostali JAROSŁAW KRYCH (3 TB) w biegu na 200m, KAMIL SZADY (3 TB) w biegu na 1500m ADRIAN SYPNIEWSKI (4 TB) w pchnięciu kulą, ADRIAN MORALEWSKI (2 ZW) w biegu na 3000m, DOMINIK JAŚKIEWICZ w biegu przez płotki, JAROSŁAW CHRZANOWSKI (2 TGd) w biegu na 800m, ADRIAN KŁOSOWSKI (1 ZMp) w skoku wzwyż. ADRIAN DZWONIARSKI (3 TGd) w skoku w dal.
Opiekunami męskiej reprezentacji byli nauczyciele WF: Radosław Wypychowski oraz Radosław Skalski.

Pośród Pań najlepiej poradziły sobie: NATALIA WOJCIECHOWSKA (3 TGd) I m-ce w biegu na 100 m przez plotki, II m-ce w rejonie (ustanowiła nowy rekord szkoły!), KINGA KOPIECKA (2 TH) III m-ce w biegu na 100 m przez płotki, KAROLOINA SMORGUL (1 TGd) - III m-ce w biegu na 400 m, MARGERITA KRÓLAK (1 TGd) - III m-ce w biegu na 1500 m (nowy rekord szkoły!), sztafeta 4x100m w składzie: WIOLETTA SOBIERAJ (2 TH), SYLWIA KONIECZKA (2 TH), KINGA KOPIECKA (2 TH) NATALIA WOJCIECHOWSKA (3 TGd). Opiekunami żeńskiej reprezentacji byli nauczyciele WF: Anna Bednarska oraz Małgorzata Kotleszka.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo