Szukaj:
ZSB


Święto wolontariuszy

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza ustaliło Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1985 roku. Jego celem jest uznanie pracy wolontariuszy na całym świecie, podziękowanie za ich bezinteresowne zaangażowanie, trud, poświęcony innym czas.

W Koninie w tym roku obchody tego dnia odbyły się w piątkowy wieczór (4 grudnia) w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Około osiemdziesięcioro wolontariuszy z miasta i powiatu wyróżniono specjalnymi dyplomami podziękowania Prezydenta Konina oraz upominkami. Wręczył je sekretarz miasta Marek Zawidzki w towarzystwie szefa Centrum Organizacji Pozarządowych Bartosza Jędrzejczaka. Część artystyczną pod hasłem „Dobro czyń cały rok” przedstawili uczniowie Zespołu Szkół z Liśćca Wielkiego, którzy śpiewali, tańczyli, rapowali, zadawali zagadki.

Z Zespołu Szkół Budowlanych w Koninie zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Izabela Mójta (II TŻG), Olga Szmagaj (III THA), Oktawia Janiak (IV THA) oraz Mateusz Włodarek (I THA). Gratulujemy naszym wolontariuszom! Życzymy im satysfakcji i radości z pracy dla innych.

Teresa Pałaszyńska

Wolontariusze ZSB wyróżnieni
Wolontariusze ZSB, Olga, Oktawia i Mateusz, wyróżnieni
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo