Szukaj:
ZSB


XLV edycja Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia"

W sobotę, 9 stycznia br.,  w poznańskim Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych odbył się finał okręgowy XLV edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia". Brali w nim udział uczniowie zasadniczych szkół zawodowych z województw lubuskiego, wielkopolskiego i zachodnio-pomorskiego, w tym uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Koninie, którzy zostali wytypowani w listopadowych eliminacjach szkolnych.
W ramach kwalifikacji B6 (Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich) szkołę reprezentował Kamil Smorawski z klasy III ZMm oraz Patryk Bultrowicz z klasy III ZMr. Reprezentantami w kwalifikacji B7 (Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych) byli Daniel Wiśniewski i Kacper Piskorski z klasy III Zmr. Do zmagań w kwalifikacji B9 (Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych) przystąpili Marcin Piguła i Patryk Masłowski z klasy II ZW. Natomiast w kwalifikacji B18 (Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich) naszymi reprezentantami byli Patryk Kubsik oraz Arkadiusz Nejman również z klasy IIZW. Opiekunem uczniów była Dominika Michalak.
Turniej przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy - etap pisemny trwał godzinę, natomiast etap praktyczny 30 minut.

FINAŁ CENTRALNY XLV EDYCJI TURNIEJU BUDOWLANEGO "ZŁOTA KIELNIA" odbędzie się w dniach 3 – 5 lutego 2016r w Poznaniu.
Część praktyczna odbywać się będzie w dniu 4 lutego w ramach Targów Budownictwa "Budma 2016". Część pisemna tego samego dnia na terenie Zespołu Szkół Budowlanych ul. Grunwaldzka 152.
 
Do finału zakwalifikował się Marcin Piguła, który spośród 31 uczestników w swojej kwalifikacji znalazł się w finałowej szóstce.

Uczetnikom gratulujemy wysokich wyników w turnieju, a Marcinowi życzymy powodzenia w finale!


Opracowanie: Dominika Michalak
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo